Menedżer Sprzedaży

Aktualności

Od 19 marca: Jeden abonament dla wszystkich!

19 marca udostępnimy nową odsłonę abonamentów Allegro.

Co się zmieni dla mnie jako użytkownika Menedżera Sprzedaży?

Łączymy wszystkie usługi abonamentowe w Allegro. Abonament Menedżera Sprzedaży połączymy z abonamentem sklepu.  Dodatkowo dodamy dostęp do takich usług jak:

Jeśli obecnie masz aktywny którykolwiek z abonamentów, zastąpimy go nowym w dniach 13-19 marca. Dla wszystkich klientów Allegro możliwość włączenia nowego abonamentu udostępnimy 19 marca.

Nie zmienimy miesięcznej ceny abonamentu. Natomiast nie będzie już możliwości, aby otrzymać rabat za zakup abonamentu na wiele miesięcy. Nowy abonament rozliczamy wyłącznie  w cyklach 30 dniowych.

Jeśli wykupiłeś już abonament Menedżera Sprzedaży na dłuższy okres czasu to po udostępnieniu nowej odsłony abonamentów otrzymasz zwrot kwoty, której nie wykorzystałeś.

Więcej informacji na temat powyższych funkcji oraz ich działania znajdziesz w tym artykule.

Marzec 2019

Luty 2019

Nowe nazwy metod dostawy

Wprowadziliśmy dziś nowe nazwy dla metod dostawy. Nowe nazwy obowiązują już w całym Allegro. Dotychczasowe nazwy pozostawilśmy w przypadku eksportu transakcji do pliku csv/xml z Menedżera Sprzedaży. Sprawdź...

Grudzień 2018

Październik 2018

28 października: przerwa techniczna Allegro

W związku ze zmianą czasu 28 października od godziny 01:50 czasu letniego do godziny 03:30 czasu zimowego serwis będzie niedostępny. Nie będzie również możliwości skorzystania z API oraz Menedżera...

Przerwa techniczna 10 października 2018

Dnia 10 października między godziną 00:00 a 06:00 zaplanowaliśmy przerwę techniczną. W związku z tym, Menedżer Sprzedaży nie będzie w tym czasie dostępny. Przepraszamy za utrudnienia.

Lipiec 2018

Maj 2018