Menedżer Sprzedaży

Aktualności

Sprzedawca może łatwiej zacząć korzystać z zakładki Zamówienia

Zgodnie z zapowiedzią, 2 listopada wyłączymy zakładkę Transakcje. Aby zarządzać swoją sprzedażą skorzystaj z zakładki Zamówienia. Udostępniamy ją zarówno w Moim Allegro, jak i Menedżerze Sprzedaży.

Już 22 października wprowadzimy kolejne zmiany w tej zakładce - będziemy do niej przenosić informacje o sekcji w jakiej znajduje się zamówienie z zakładki Transkacje. Poniżej sprawdź szczegóły.

Co zmienimy

  • Jeśli w zakładce Transakcje przeniesiesz zamówienie do odpowiedniej sekcji, na przykład Zakończone, to w zakładce Zamówienia dodamy do niego etykietę [MS] Zakończone. Zastąpimy nią także etykiety dodane przez Ciebie wcześniej do tego zamówienia.
  • Jeśli w zakładce Transakcje przeniesiesz zamówienie do jednej ze swoich sekcji własnych, to w zakładce Zamówienia dodamy do niego etykietę [MS] Sekcja własna. Zastąpimy nią także etykiety dodane przez Ciebie wcześniej do tego zamówienia. 

Dzięki etykietom możesz filtrować i łatwo przeprowadzić grupowe operacje w wielu zamówieniach jednocześnie. Dowiedz się więcej o etykietach.

 

Etykiety z przedrostkiem [MS] możesz edytować i usuwać w ustawieniach zamówień. Jeśli zmienisz nazwę etykiety, kolejne zamówienia będziemy oznaczali etykietą ze zmienioną nazwą. Jeżeli usuniesz etykietę, przestaniemy oznaczać zamówienia taką etykietą. 

 

Wkrótce etykiety dodamy także dla transakcji sprzed 22 października. O szczegółach poinformujemy niebawem w Aktualnościach.

Styczeń 2021

Listopad 2020

Październik 2020

Sierpień 2020

Lipiec 2020